TU IR AŠ

VIENA LIETUVA

Permainų būtinybė šalies politiniame ir ekonominiame gyvenime paskatino mane tapti politike. Kandidatuoti į Lietuvos Respublikos Seimą nusprendžiau todėl, jog manau, kad Lietuvai reikia naujos profesionalių politikų kartos, kuri augo ir baigė mokslus jau nepriklausomoje Lietuvoje, nebėra susaistyti jokių okupacinės praeities ryšių ir drąsiai žvelgia į priekį.

Man rūpi Lietuvos žmogus: sunkiai dirbantis, auginantis vaikus, mokantis paskolas, kasdien priverstas kruopščiai skaičiuoti šeimos pajamas ir nerimauti dėl ateities.

Aš dirbu šiems žmonėms, kurie yra mūsų tautos pagrindas, kad jie Lietuvoje jaustųsi saugiai ir užtikrintai, kad tikėtų savo bei valstybės ateitimi.

Per dvi darbo Seime kadencijas daug laiko ir jėgų skyriau kelionėms po Lietuvą: būdama šešėlinės vyriausybės regionų plėtros ministrė įvairiuose šalies regionuose vietos verslo ir gyventojų bendruomenėms pristačiau kartu su ekonomikos ekspertais parengtas ir analize pagrįstas regionų plėtros gaires, kaip prikelti vadinamąją „antrąją Lietuvą“, kad nebeliktų to didžiulio atotrūkio tarp didžiųjų Lietuvos miestų ir likusios šalies dalies. Kartu su parlamentinės grupės „Už Lietuvą be korupcijos“ nariais organizavome antikorupcinius renginius šalies savivaldybėse, laisvu nuo Seimo posėdžių metu nuolat lankiausi Klaipėdos krašte, čia siekiu palaikyti itin glaudų ryšį su vietos bendruomenėmis, kiekvienu žmogumi, kuriam, kaip ir man, rūpi dirbti Lietuvai, kurti ją teisingesnę, geresnę, kokios visi norime.